Организатори на конференции и събития

Организаторите на конференции и събития организират и координират услуги, свързани с провеждане на конференции, семинари, банкети и подобни събития.

Образователна степен: Квалифициран

Проверете вашата заплата

  • По-голямата част от Организатори на конференции и събития получават заплата между 908 лв. и 1520 лв. на месец през 2024.
  • Месечната заплата за начално ниво на Организатори на конференции и събития варира от 908 лв. до 1546 лв..

Задачи

  • Рекламират конференции, форуми, търговски изложения и панаири на бъдещи клиенти
  • Отговарят на запитвания, свързани с предлагани услуги като раз- ходи за наем на помещения, апаратура и оборудване, приготвяне и сервиране на храни и напитки и подобни
  • Срещат се с клиенти за обсъждане на техните изисквания
  • Организират и координират услуги като осигуряване на места, зали, аудиовизуално и компютърно оборудване, настаняване, хранене, транспорт и социални програми за участници
  • Организират регистрация на участници
  • Договарят услуги и цени
  • Координират дейности, изпълнявани от подизпълнители и опис- ват измения в поръчките