Други преподаватели по информационни технологии

Другите преподаватели по информационни технологии в извънкласни и извънучилищни дейности разработват, планират и провеждат програми за обучение и курсове за потребители на компютърни и информационни техно- логии извън училищната образователна система.

Образователна степен: Висококвалифициран

Проверете вашата заплата

  • По-голямата част от Други преподаватели по информационни технологии получават заплата между 627 лв. и 1208 лв. на месец през 2024.
  • Месечната заплата за начално ниво на Други преподаватели по информационни технологии варира от 627 лв. до 1156 лв..

Проверка на заплатата

Задачи

  • Установяват нуждите и изискванията на отделни потребители и организации от обучение по информационни технологии
  • Изготвят и разработват образователни материали и помагала като наръчници, нагледни материали, онлайн представяния, демонстра- ции и помощна справочна документация за обучение
  • Планират, координират и провеждат обучения и програми за раз- витие, които могат да бъдат представени под формата на индиви- дуално или групово обучение, провеждат семинари, демонстрации и конференции
  • Контролират и прилагат текущо оценяване и отчитане на качеството и ефективността на обучението, ревизират и подновяват целите, методите и курсовете за обучение
  • Събират и изследват основни материали с цел придобиване на пълни познания за съответната тематика и системи
  • Следват актуалните версии на информационни продукти, софтуер и обща информация за информационните технологии, изготвят до- кументи за обучение на потребители, демонстрации и инструкции, онлайн помощ и инструкции за работа и поддръжка

Направете проучване