Трудови посредници

Трудовите посредници набират и правят подбор на лица, търсещи работа, намират служители за вакантни позиции, обявени от работодатели, държавни и други институции и организации срещу възнаграждение.

Образователна степен: Квалифициран

Проверете вашата заплата

  • По-голямата част от Трудови посредници получават заплата между 908 лв. и 1520 лв. на месец през 2024.
  • Месечната заплата за начално ниво на Трудови посредници варира от 908 лв. до 1546 лв..

Задачи

  • Набират и правят подбор на лица, търсещи работа
  • Намират служители за вакантни позиции, обявени от работодатели срещу възнаграждение, заплащано от работодатели или служители
  • Обсъждат с работодатели изискванията към бъдещите служители
  • Намират служители с подходящи умения и уреждат необходими документи съгласно национални и международни разпоредби и изисквания
  • Осигуряват съответствие между законови изисквания и трудови до- говори, подписват съответни документи
  • Съветват за схеми за професионално обучение