Задачи

  • Тестват механични системи, събират и анализират данни, сглобяват и инсталират механично оборудване
  • Осигуряват изпълнение на проекти съгласно спецификации, наред- би и договорни условия
  • Контролират технически изисквания относно производство, експло- атация, поддържане и ремонт на машини и механично оборудване за съответствие със спецификации и наредби
  • Разработват и контролират прилагане на стандарти и процедури за безопасност при изследване на корабни корпуси, оборудване и товари
  • Осигуряват техническа помощ, свързана с проучвания, разработване и изпитване на прототипи на машини и механично оборудване
  • Проектират и изготвят планове и схеми за машини и механично оборудване съгласно спецификации
  • Сглобяват и инсталират нови и модифицирани механични елементи, машинни части, контролни табла и хидравлични системи
  • Изготвят подробни изчисления за количества, разходи за материали и работна ръка за изграждане и инсталиране на машини и механич- но оборудване съгласно проектните спецификации

    Образователна степен

    Квалифициран
    loading...
    Loading...